KONST / Litografier / Litografi 13914294
nr 1391 4294
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Fredmans epistel. Signerad. Motivet: 30x43, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Kondition: ej numrerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:42:47
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)